, blahopřejeme!

FITNESS

Recepce:
606 667 066

Manažer:
Věra Čermáková

724 404 500
wellness@domyno.cz

 

Fitness

Domyno Fitness v Praze na Novodvorské ulici, nabízí svým návštěvníkům domácí prostředí, ve kterém si na své přijde začátečník i zkušený sportovec. U nás se odreagujete od běžných starostí, zpevníte tělo, posílíte zdraví i fyzickou kondici. Na ploše více než 800 m² prostorného fitcentra najdete posilovací stroje pro veškeré partie těla, rozdělené do několika cvičebních zón. Fitness je vybaveno stroji Life Fitness, Nautilus a Grün Sport. Novinkou fitness jsou dvě kardio zóny s běhacími pásy, spinnery, crossovými trenažery a tělovična se závěsným systémem TRX. V klimatizované zóně jsou činky od lehkých až po váhy pro náročné siláky. Tým našich osobních trenérů vám poradí jak cvičit, sestaví jídelníček a tréninkový plán podle vašich potřeb.

Vstup do Domyno Fitness v Praze na Novodvorské ulici je povolen pouze:

  1. členům klubu, kteří mají zakoupené příslušné členství, či vstupy
  2. tomu, kdo zaplatil jednorázové vstupné
  3. smluvním trenérům  

////////////////////

Kardio zóna v Domyno Fitness je zase o něco bohatší ¦]. Vybavili jsme ji totiž novými trenažéry od firmy Technogym, které rozšiřují stávající kardio o nové možnosti pohybu před tréninkem, na závěr tréninku nebo během samostatného aerobního tréninku. Na nových simulátorech si můžete zaběhat, zabruslit, zaveslovat nebo se proběhnout do poměrně strmých schodů ¦]. Projet můžete i nové Xebex Air Biky, které svým vzduchovým odporovým systémem vytváří opravdu extrémní zátěž.

////////////////////

////////////////////

POWER PLATE
Power Plate je revoluční stroj, který se za poslední pár let stal fenoménem. Za pomoci vibrací vytváří odlišné prostředí, než na jaké jsme zvyklí z obvyklých tréninků. Efektivní trénink trvá pouze 25 minut a zapojí se při něm až 95% svalových vláken. Power Plate, a s ním spojený Accele-ration Training, jsou velmi vhodné metody pro rychlé a správné formování postavy. Díky zvýšené cirkulaci krve se zlepšuje kvalita pokožky a redukuje celulitida. Na Power Plate je možné uplatňovat více druhů cvičení od tréninku, určenému k tvarování těla a spalování tuků, až po cvičení pro ženy po porodu, seniory a osoby se zdravotním postižením.

Novou tváří Power Plate pro Českou Republiku se stala čtyřnásobná Mistryně světa ve sportovním aerobiku a trenérka Domyno Wellness Veronika Šindelářová, která o tomto programu říká: „Power Plate umožňuje posilování s nízkým rizikem zranění úponů a zároveň menším rizikem svalových zranění, přičemž v mnoha případech navíc velmi snižuje čas potřebný k dosažení vytyčených cílů.“
Power Plate Acceleration Training přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé. Změny na postavě jsou patrné při cvičení třikrát týdně v krátkých, maximálně 20–30 minutových intervalech. Během této krátké chvíle procvičíte svalstvo celého těla a dokonce i svalová vlákna, která nejsou ovlivnitelná při běžném cvičení. Power Plate je certifikovaným zdravotnickým zařízením a právě tento rehabilitační směr ho odlišuje od jiných přístrojů. Sportovcům po operaci křížového vazu pomáhá trénink na Power Plate zlepšit koordinaci a stabilitu v oblasti kolene více než běžné posilování.
Power Plate najdete nově v kardiozóně Domyno Wellness a vaší trenérkou se stane sympatická Veronika Šindelářová, které jsme položili několik otázek.

Jak ses k Power Plate dostala?
Power plate je na trhu již delší dobu. Já jsem ho ale  poprvé vyzkoušela, až když jsem byla oslovena, abych se stala tváří tohoto stroje v rámci České republiky.

Když tahle nabídka přišla, jak dlouho jsi jí zvažovala?
Byla jsem oslovena jak fotografem, tak i vedením Power Plate pro Českou republiku a jsou nabídky, které se prostě neodmítají!

Proč stačí jen 30 minut cvičení?
Dokonce se uvádí, že ze zdravotního hlediska ani není doporučováno cvičit delší dobu. Je to díky trojrozměrné vibrační technologii. Člověk při cvičení na Power Plate zapojuje až 95% svalových vláken. V těle tedy rychleji cirkuluje krev a vše se zrychluje, takže 30 minut efektivního tréninku odpovídá 1,5 hodinovému tréninku bez tohoto přístroje.

Je nutné, či vhodné toto cvičení kombinovat ještě s nějakým?
Jako každé cvičení, je vhodné prokládat Power Plate i s jinými sporty. Pokud zařadíte ke cvičení ještě trénink v kardiozóně, podpoříte tím například proces hubnutí.

Jaké jsou základní cviky na Power Plate?
Existuje široké spektrum cviků od statických až po dynamické, s pomůckami, či bez nich. Všechny cviky jsou volené podle fyzických a zdravotních možností klienta s přihlédnutím k typu cvičení. Základní princip cvičení na stroji Power Plate zahrnuje úvodní část – protažení, hlavní část – samotné cvičení a závěrečnou část – relaxaci a masáž.
Power Plate je cvičicí stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací. Trojrozměrná vibrační technologie je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou. Trénink má mnoho benefitů a může zprostředkovat zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností. Velmi účinně zlepšuje flexibilitu a rozsah pohyblivosti, rovnováhy a koordinace. „Můj pracovní den je velmi napjatý. Ráno vypravit děti do školy, pak kancelář, schůzky a porady. Nemám mnoho času, který bych mohla trávit v posilovně, nebo věnovat několik hodin týdně na aerobiku. Power Plate je přesně pro mě. Mohu se díky němu udržet v optimální kondici.“, říká Kateřina, jedna ze spokojených klientek Domyno Wellness.