Iva Farářová (*28.6.1962 – 20.1.2022)

Oficiální program Memoriálu
memorial_2022__
memorial_2022_QR
memorial_2022_placka_plakat

Kdo byla Iva Farářová?
Především byla báječná máma dvou dětí Aničky a Járy, skvělou a nenahraditelnou manželkou, babičkou a také úspěšnou podnikatelkou, učitelkou, trenérkou a manažerkou. Ivča se od malička věnovala sportu a sport byl jejím tahounem po celý život. Již v roce 1995 založila mezi prvními v České Republice vlastní sportovní klub pro děti a mládež s názvem „Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové“, kterému se věnovala do poslední chvíle svého života. Vychovala nespočet svěřenců, kteří dosáhli i těch nejvyšších úspěchů „MISTRŮ SVĚTA“. Mezi ty nejznámější patří například Radka Hanáková, David Huf, Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek ale i mnoho dalších.

Iva byla od roku 1995 také manažerkou pohybových aktivit v Domynu a pod jejím vedením vyrůstali kvalitní lektoři, kteří zde vedou některé lekce dodnes. Svou manažerskou funkci vedla velmi zodpovědně a s největším respektem a ohledem na klienty. Iva sama se věnovala lektorské činnosti především Dance aerobiku, který ji v životě dodával energii, rozesmával ji a díky kterému získala nespočet přátel. Poslední roky Ivu velmi naplňovalo cvičení FitPainFree (pohyb bez bolesti), kterým pomáhala nejen starší generaci, ale i té mladé. Obraceli se na ni svěřenci, klienti i vlastní rodina s různými bolestmi kloubů, svalů, úponů atd. Iva byla nedílnou součástí společnosti Domyno, pomáhala lidem kolem sebe a pod jejím vedením pohybové aktivity v Domynu rostly od úplného prvopočátku.

Velmi smutnou zprávou ale bylo, že Iva sama trpěla bolestmi ramen, zad a nedokázala si tímto cvičením pomoci. Bohužel výsledky různých vyšetření ukázaly, že Iva měla onkologické onemocnění, které ji v pohybu omezovalo a způsobovalo právě ony bolesti.

Iva nás navždy opustila 20.1.2022 po 13ti měsíčním boji s rakovinou…

Každoroční Charitativní Memoriál Ivy Farářové, jehož první ročník proběhne v únoru 2023, je náš způsob jak na naší Ivu zavzpomínat, způsob jak přivést širokou veřejnost ke sportu, který ona tolik milovala a jak pomoci vybrat finanční částku, která by pomohla onkologicky nemocným pacientům.

Anna Farářová Musilová

Komu budeme pomáhat?

Lukášek Č. ( 3 měsíce)
Lukášek pochází z rodiny žijící na Strakonicku, která je nyní ve velmi tíživé finanční situaci. Rodina má tři malé děti – chlapečka 2,5 roku, holčičku 1,5 roku a Lukáška, kterému jsou teprve 3 měsíce. Lukáškovi byl diagnostikován nádor na páteři.  U tak malého dítěte je operace velmi náročná, proto nyní lékaři FN Motol zvažují, jak postupovat a Lukášek prozatím podstupuje léčbu chemoterapiemi. Vzhledem k situaci, kdy tatínek je po dobu chemoterapeutických bloků s Lukáškem v nemocnici (nemůže tak pracovat) a maminka je na mateřské dovolené s většími dětmi, jsme se rozhodli této rodině nelehkou finanční situaci alespoň trošičku ulehčit. Finanční prostředky, které společně vybereme, pomůžou rodině poplatit běžné výdaje jako např. nájemné, cestovné do nemocnice a jiné.

Jak podpořit Memoriál?

Máte-li dobré srdce a chtěli byste Memoriál Ivy Farářové třeba jen podpořit, přičemž účast na něm pro Vás není stěžejní, můžete tak učinit prostřednictvím daru. Výše daru je čistě na Vás a zaplatit jej můžete na recepci Wellness hotově, platební kartou či depositem (platí pro klienty Domyno mající Domyno zákaznickou kartu).

Možnosti účasti nákupu a platby

Pokud se chcete Memoriálu zúčastnit, musíte mít zakoupené vstupné. To je ve své základní výši určeno na 499 Kč a jeho výše není nijak omezena. Vstupné je rovněž forma charitativního příspěvku. Platbu je možné provést na recepci Wellness, přičemž lze platit hotově, bankovní kartou, případně lze k platbě využít depozit na Domyno Zákaznické Kartě. Výhodou vstupného je možnost rezervace tří libovolných lekcí.

Pro mimopražské je možná platba bankovním převodem na číslo účtu: 123-9262790277/0100 s variabilním symbolem: 040223. Do poznámky uveďte jméno a příjmení. Po provedení bankovního převodu je nutné si zarezervovat 3 libovolné lekce prostřednictvím emailu: musilovaa@domyno.cz