Sportům se věnuji celý život. Již od malička jsem závodila v moderní a posléze sportovní gymnastice. V roce 2000 jsem nastoupila do Juniorské školy aerobiku Ivy Farářové a měla tak možnost reprezentovat ČR v následujících deseti letech. Ve fitness týmech jsme dosáhli těch nejvyšších úspěchů a to jak na republikových, tak světových soutěžích. Za svou sportovní kariéru jsem natočila několik DVD se cvičením a také cross fit tréninků pro některé fitness značky.

Od roku 2010 působím jako lektorka různých stylů komerčního aerobiku a fitboxu.

Zkušenosti:
Fitness Domyno-dětské lekce aerobiku, aerobik pro dospělé, Fitbox
Lanna Gym (boxerské studio)-Trenér kondičních tréninků, kruhové tréninky pro muže i ženy
Squash arena-body form, aerobik
Hilton hotel-aerobik, body styling

Fitbox
Pokud se chcete odreagovat a zbavit stresu, Fitbox je pro vás ideální volba. Jedná se o kondiční cvičení, při kterém boxujete do speciálně upravených totemů. Naučíte se základním úderům a kopům, které se později kombinují do krátkých choreografií.
Na mých hodinách budeme pracovat na zpevnění celé postavy s důrazem na problémové partie a na spálení co nejvíce kalorií. Lekci dělím na čtyři části: zahřátí, údery-kopy-kombinace, posilování a protažení celého těla. Fitbox se cvičí na hudbu a je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Nutností jsou rukavice nebo bandáže.