Něco málo o mně

Již od dětství se věnuji mnoha sportovním aktivitám. Začala jsem baletem, gymnastikou a nakonec skončila u sportovního aerobiku. Vrcholově jsem závodila od roku 1997 do roku 2010. Nejvyššího sportovního úspěchu, prvního místa na MS, jsem dosáhla v roce 2005 ve fitness týmech.

Na hodinách fitboxu docílíte zlepšení fyzické kondice, zpevnění celé postavy, spálení velkého množství kalorií a po hodině i zlepšení nálady. Ke všemu nás doprovodí melodická hudba, která nás bude vybízet k lepším výkonům. Na začátku každé hodiny je zahřátí a krátké protažení těla, dále pak přicházíme k hlavní (nejdůležitější) části hodiny, procvičení všech úderů

a krátkých kombinací, další částí je posilování problémových partií, a na závěr protažení celého těla.

Na hodinách piloxing(u) dojde k jedinečnému spojení pilates, boxu a tance. Tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijete   proměnu v elegantní, sexy a výkonnou   osobnost.  Ve spojení s rytmickou hudbou ve vás tato kombinace vyvolá opravdu velkou dávku energie a nadšení.

Cílem mých hodin je, aby každý klient odcházel s dobrým pocitem, že pro sebe a pro své zdraví něco dobrého udělal. Pokud se i vy chcete pořádně vybít, vyřádit ale především formovat svou postavu, tak neváhejte a připojte se ke mně.