Něco málo o mně

Již od dětství se věnuji mnoha sportovním aktivitám. Začala jsem baletem, gymnastikou a nakonec skončila u sportovního aerobiku. Vrcholově jsem závodila od roku 1997 do roku 2010. Nejvyššího sportovního úspěchu, prvního místa na MS, jsem dosáhla v roce 2005 ve fitness týmech.

Na hodinách fitboxu docílíte zlepšení fyzické kondice, zpevnění celé postavy, spálení velkého množství kalorií a po hodině i zlepšení nálady. Ke všemu nás doprovodí melodická hudba, která nás bude vybízet k lepším výkonům. Na začátku každé hodiny je zahřátí a krátké protažení těla, dále pak přicházíme k hlavní (nejdůležitější) části hodiny, procvičení všech úderů a krátkých kombinací, další částí je posilování problémových partií, a na závěr protažení celého těla.

Na hodinách BodyForm se zaměřuji na nejvíce problémové partie, jako jsou břicho, zadeček, stehna ale i paže, za doprovodu trendy a melodické hudby si lekci s klienty opravdu užívám a vždy se těším na tu další. Každá lekce je jiná, a to mě baví, pestrost pohybů, náčiní, ale i intervalů je široká a toho se snažím využívat.  Z lekcí odchází klienti s únavou ale zároveň s úsměvem a vždy se rádi vrací.

Cílem mých hodin je, aby každý klient odcházel s dobrým pocitem, že pro sebe a pro své zdraví něco dobrého udělal. Pokud se i vy chcete pořádně vybít, vyřádit ale především formovat svou postavu, tak neváhejte a připojte se ke mně.