masage

Odbourejte stres a únavu. Dopřejte svému tělu masáž celého těla včetně relaxace, masáže zad a šíje, nohou, rukou, chodidel i masáž hlavy. Vybírat můžete z mnoha typů masáží našich zkušených masérek.

NAŠE MASÉRKY

Šárka Richterová

Masáže ( kombinace klasické, reflexní, ájurvédské, energetické, lymfatická klasická a reflexní) Ruce a prsty jsou moje druhé oči, a tak se dívám na lidi 28 let. Masáž může být prvním krokem k uvolnění napětí, blokád energie. Navodí soulad, lepší komunikaci mezi tělem a duší člověka. Masážní hmaty jsou noty, tělo nástroj… pokaždé jiná píseň:) Reflexní hlubinná terapie je jen jiný způsob, kterým se může uvolnit napětí a nerovnováha, způsobené nevědomým prožitkem některé z minulých událostí. Člověku pomáhá v nastavení osobních hranic a zvýšení imunitní schopnosti. Kromě škol a kurzů vycházím také z prožitku a pochopení vlastních zkušeností s rozvody, závislostí, poruchou příjmu potravy, znásilněním a poruchami osobnosti a transgendrem u blízkých v rodině. Vše se dá proměnit ve zkušenost. Hluboce ponořeni hledáme sebe… nalézáme mír. Nakonec všechno dobře dopadne:)

Masérskou činností se zabývám od r. 1996, kdy jsem dostudovala školu životního stylu, obor masér, navazující na gymnázium. Tato škola mě připravila na klasickou, sportovní, reflexní a regenerační masáž, manuální lymfodrenáž a cvičitel specialista na rekondiční cvičení. Poté jsem pracovala s dětmi s kombinovaným postižením, u kterých jsem získala praktické zkušenosti v oblasti Vojtovy metody a Su Jok terapie zároveň s masérskou činností jako OSVČ.

Vzdělání mám doplněno těmito kurzy:
Reflexní terapie v lymfatickém systému, Dornova a Breussova metoda, Indická antistresová masáž a Kinezologie.

Co je masáž?
Oboustranný tok doteků a odpovědí na ně, vzájemná výměna energie, dávání a přijímání zároveň. Ale pouze v té míře, do jaké se klient terapeutovi otevře. Masáž dokáže být i formou meditace.

Co umí?
Uvolňovat svalové napětí (spazmy), prokrvovat, zlepšovat pohyblivost kloubů, rozproudit energetický tok v těle, zlepšuje proud lymfy (odstranění toxických látek), zvyšuje tvorbu kloubního mazu (synoviální tekutiny), urychluje odstranění kyseliny mléčné ze svalů.

Čím je tělo pro člověka?
Je to chrám pro duši. Je tedy potřeba se o něj starat. Tělo, mysl a duše člověka je jedno. Nelze oddělit jedno od druhého. Z toho vychází psychosomatika (psychické problémy ovlivňují  funkci orgánů).

Druhy masáží

Klasická a sportovní jsou poskytovány v rámci Domyno Wellness:
zlepšuje prokrvení masírovaného místa, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje únavu, ulevuje od bolesti, zlepšuje pohyblivost kloubů. Masáž určitého místa má širší účinek, který se odráží na celkovém tělesném i duševním stavu.

Šárka je také držitelkou certifikátů pro následující masáže:

Reflexní:
terapie reflexních zón (chodidla,ruce,uši) vytváří základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Stlačování a hlazení příslušných bodů na chodidlech a rukou dokáže ovlivňovat nejen vnitřní orgány, ale i ulevit od bolesti, uvolnit nahromaděné tělesné a duševní napětí, rozproudit tok energie v těle. Tato účinná a šetrná technika přispívá k obnovení tělesné a duševní rovnováhy a aktivuje přirozené léčebné síly organismu.

Manuální lymfodrenáž:
jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém ( správná funkce lymfatického systému je předpokladem pro zdraví každého člověka ). Podpora toku lymfy manuální lymfodrenáží pomáhá rozproudit mízní systém. Dochází k odstranění škodlivin (toxických látek) a napomáhá regeneraci organismu. Pomáhá odstranit žilní a lymfatické otoky a je to pomocník v boji s obezitou.

Reflexní terapie v lymfatickém systému:
stimuluje lymfatický systém převážně přes nárty chodidel. Je to unikátní masážní postup ovlivňující tok lymfy v celém těle. Upravuje rovnováhu v hormonálním systému. Má pozitivní vliv na stres a potlačené emoce člověka (způsobující somatická onemocnění) tím, že je uvolňuje. Byla vypozorována nejvyšší účinnost této masáže při opakování po třech.

Dornova metoda:
jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle přesně uváděny do původní polohy. Účinně zbavuje fyzických a psychických bloků.

Breussova:
účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř.

Indická antistresová masáž:
uvolňuje od napětí a stresu, dovede k maximální relaxaci. Praktikuje se na částech těla (hlava, šíje, ramena, obličej), které jsou důležitými energetickými centry, a ve kterých se při stresu hromadí napětí.

Důležité upozornění: 

Absolutní kontraindikace: nádorová onemocnění, které není v remisi, akutní bakteriální nebo virové onemocnění.

Relativní  kontraindikace: onemocnění jater, ledvin, štítné žlázy, vysoký TK apod. se souhlasem lékaře, těhotenství do 3 .měsíce, záněty.

Proč masáž?
Masáž může být prvním krokem k uvolnění napětí, blokád energie. Navodí soulad, lepší komunikaci mezi tělem a duší člověka.
Masážní hmaty jsou noty, tělo nástroj … pokaždé jiná píseň. To je mé motto, ráda uvítám každého z vás.

Hanka Müller … masérka

Sportovní a rehabilitační masáže + Maderoterapie

Jedná se o masáž, při které se používají dřevěné válečky a stává se velmi populární mezi ženami, ale i muži. Při maderoterapii se startuje látková výměna a skrze rozprouděnou lymfu dochází k vylučování přebytečné tělesné tekutiny.

Maderoterapie_2023_A3
MASÁŽE
Masáž zad a šíje 850 kč / 60 min.
Masáž dolních končetin 850 kč / 60 min.
Masáž horních končetin 850 kč / 60 min.
Masáž chodidel 850 kč / 60 min.
Masáž rukou (dlaní) 850 kč / 60 min.
Masáž chodidel + rukou (dlaní) 850 kč / 60 min.
Masáž celého těla 850 kč / 60 min.
Masáž celého těla 1150 kč / 90 min.
Masáž celého těla 1600 kč / 120 min.
REGRESNÍ HLUBINNÁ TERAPIE
Konzultace 800 kč / 60 min. (předpokládaná doba sezení 2 – 3 hodiny)
MADEROTERAPIE
tělo 950 kč / 50 min.
balíček 5 terapií tělo 5 x 850 kč
obličej 650 kč / 40 min.
balíček 5 terapií obličej 5 x 550 kč

Ceník je platný od 1.2.2022. Změna cena je vyhrazena

Platnost voucheru … 1 rok

prosím o odhlášení z masáží a terapie 24h předem, jinak bude nutné uhradit celou částku při dalším setkání nebo na č.ú: 0960780083/0800.
Děkuji za pochopení.

REGRESNÍ HLUBINNÁ TERAPIE

Masáž
– je oboustranný tok doteků a odpovědí na ně, vzájemná výměna energie, dávání a přijímání – zároveň – dokáže být formou meditace – uvolňuje svalové napětí – prokrvuje – zvyšuje tvorbu kloubního mazu – urychluje odstranění kyseliny mléčné ze svalů.
Tělo je chrám pro duši a myslí nelze oddělit jedno od druhého.

Regresní hlubinná terapie
Traumatickou událost, psychickou či fyzickou, prochází člověk tolikrát, kolikrát potřebuje na vybavení si z paměti a procítění, již v bezpečí, všech okolností události. Ty pak vedou k uvolnění, nadhledu a smíření se s tím, co a jak se stalo. Trauma přestává být traumatem. Terapeut vytváří důvěrný a bezpečný prostor a udržuje člověka v linii události. Trauma prožité v minulosti bývá příčinou potíží ( člověk si nemusí být traumatu vědom). Úraz či operace nemusí být trauma jen fyzické, ale i psychické. Mnoho zdravotních potíží člověka je způsobeno tím, že je snížena jeho imunitní odolnost. Systematické odstraňování vlivu prožitých traumat způsobuje růst imunitní schopnosti organismu.

MADEROTERAPIE

Maderoterapie je speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek.
Při Maderoterapii se startuje látková výměna a skrze rozprouděnou lymfu dochází k vylučování přebytečné tělesné tekutiny. Tento druh masáže je zcela bezbolestný.
Maderoterapie:
ŘEŠÍ PROBLÉM S CELULITIDOU
DOCHÁZÍ K UVOLNĚNÍ NAPĚTÍ Z TĚLA A VYROVNÁNÍ ENERGIÍ
SNIŽUJE STRES
ZLEPŠUJE CIRKULACI KRVE (KREVNÍHO OBĚHU)
DETOXIKUJE
PROKRVUJE PODKOŽÍ
STIMULUJE TVORBU ELASTINU A KOLAGENU
TÓNUJE A NAPÍNÁ POKOŽKU
REDUKUJE VRÁSKY

V případě tvarování postavy, je pro viditelné výsledky potřeba absolvovat intenzivní kúru 10–15 procedur o frekvenci 1–2 týdně. Účinky terapie jsou individuální a záleží nejen na stupni celulitidy, ale také na zdravotním stavu.
AVŠAK NEJEDNÁ SE POUZE O TĚLO, ALE TAKÉ NABÍZÍME MADEOTERAPII OBLIČEJE.

KONTAKT

Recepce:
+ 420 606 667 066

Manažer:
Věra Čermáková
+ 420 724 404 500
wellness@domyno.cz