, blahopřejeme!

FITNESS

Recepce:
606 667 066

Manažer:
Adam Chlapík
776 146 666
chlapika@domyno.cz

 

Yes Krabičky

Objevte prvotřídní krabičkovou stravu! 

Domyno a Yes Krabičky nabízejí prémiovou kvalitu, čerstvost a stravovací plán pro každého. Benefity, které Yes Krabičky do vašeho života přinášejí, se neskrývají pouze v ušetřeném času v rámci vaření a pohodlném doručení, ale zejména v kvalitě použitých surovin, nutričně vyvážené stravě a vyladěném procesu, se kterým každou krabičku připravujeme.

Yes Krabičky nabízejí celou škálu programů jak pro muže, tak pro ženy, ve kterých si vybere opravdu každý. Začínají programem „Pro štíhlou linii“ s 1250 kcal a končí „Profi sport“ s 3000 kcal. Pokud chcete vypočítat svůj ideální denní příjem kalorií, použijte Kalorickou kalkulačku. 

Nové výdejové místo v Domyno Fitness

V rámci spolupráce funguje nové výdejové místo v Domyno Fitness, kde si zákazníci mohou své krabičky pohodlně vyzvednout. 

Výhoda pro klienty Domyno

Každý klient, který je držitelem Domyno Zákaznické Karty, obdrží při zakoupení jakéhokoliv členství voucher, po jehož uplatnění má u YES KRABIČEK 10% SLEVU! 

Yes Krabičky: 
Dáváme si záležet, aby každá krabička přišla čerstvá, plná dobrého a nutričně vyváženého jídla, na kterém si pochutnáte.