, blahopřejeme!

THAJSKÉ MASÁŽE

Recepce:
606 667 066

Manažer:
Věra Čermáková
724 404 500
wellness@domyno.cz

Popis masáží

Tradiční thajská masáž
Při klasické thajské masáži se uvolní svaly, klouby, páteř, šlachy a přináší celkové fyzické a psychické uvolnění těla i mysli.

Olejová masáž
Mírnější formou klasické thajské masáže je relaxační olejová masáž, při níž je na energetické body vyvíjen menší tlak.

Bambusová masáž
Je to masáž podporující zdraví. Je ideální jak pro muže (zvlášť pro sportovce díky stimulaci nervových a svalových krevních plíšků, zesilují se uvolňující a zklidňující vlastnosti), tak i pro ženy (zvláště pro ty, které trpí celulitidou s otoky nebo s fibrózou, díky zesílení drenážních a obnovujících vlastností).

Bylinná královská thajská masáž
Hýčkáni budete královskou bylinnou masáží, která kombinuje klasickou thajskou masáž a olejovou masáž. Navíc jsou přikládány horké sáčky s bylinkami.

Masáž nohou
Je zaměřena na akupresurní body na chodidlech, doplňuje ji masáž prstů a lýtek. Jsou při ní použity oleje s uvolňujícími účinky.

Thajská masáž zad a šíje
Tato masáž je zaměřena na oblast zad, šíje a ramen. Při pravidelném opakování dochází k odstranění chronických bolestí zad.

Masáž zad Special
Kombinace tradičních orientálních masážních technik, zaměřených na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast s důrazem na ischiatický nerv, věnuje zádům potřebnou péči, která při opakování pomáhá odbourat i chronické bolesti. Pro tuto proceduru se používá kombinace horkých bylinných pytlíků, mentolových mastí a olejů.

Masáž hlavy a obličeje
Revitalizující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou na šíji. Je vhodná nejen pro ženy, ale i muže a to pro své dokonalé relaxační účinky na centrální nervovou soustavu. Masáž zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň vás zbaví nervového napětí.