, blahopřejeme!

TENIS

Recepce:
728 034 457

Manažer:
Petr Poduška
608 036 693
tenis@domyno.cz

 

Hráči v tréninku

Svěřenec Domyno Sportovní Akademie Kristián Kubík se na silně obsazeném mezinárodním tenisovem turnaji do 14 let v polské Lodži umístil na senzačním 2. místě.

ÚSPĚCHY NAŠICH SVĚŘENCŮ V LEDNU 2015

Kristián Kubík … 9. 4. 2002
… finále přeboru Prahy ve dvouhře starších žáků
… vítězství ve čtyřhře na přeboru Prahy starších žáků
… semifinále ve dvouhře i ve čtyřhře starších žáků na turnaji kategorie B

Patricie Kubíková … 6. 1. 2004
… vítězství na turnaji starších žákyň ve dvouhře a ve čtyřhře, kategorie C (Hrádek nad Nisou)
… vítězství na turnaji starších žákyň ve dvouhře i čtyřhře
… kategorie C (Ruzyně)
… vítězství na turnaji starších žákyň ve dvouhře i ve čtyřhře, kategorie C (Bohnice)

Jan Kolář … 25. 5. 1999
… semifinále ve čtyřhře v kategorii dorostu

Agáta Mikundová … 20. 4. 2002
… semifinále dvouhry v kategorii starší žákyně

////////////////////

SKVĚLÉ ÚSPĚCHY NAŠICH SVĚŘENCŮ V ROCE 2014

Kristián Kubík … 9. 4. 2002
Kristián Kubík dosáhl vynikajících výsledků v roce 2014. V zimě vyhrál přebor Prahy a svou vynikající formu potvrdil i na mistrovství republiky, kde nechyběl ani jeden hráč z české špičky. Kristián se stal dvojnásobným halovým mistrem ČR v kategorii mladších žáků a vybojoval zlato v těžké konkurenci. Mezi jeho další největší úspěchy patří 3. místo na největším turnaji světa, konaném ve Francii a vítězství na mezinárodním turnaji v Rakovníku v kategorii do 12 let. Svou životní sezonu zakončil jako první a nejlepší hráč v celostátním žebříčku ČR do dvanácti let. Gratulujeme …

////////////////////

Patricie Kubíková … 6. 1. 2004
Patricie má za sebou také úspěšnou sezonu. Vyhrála 6 turnajů ve dvouhře a 4 ve čtyřhře v kategorii mladších žákyň. Dva ze šesti vyhraných turnajů ve dvouhře byly vyšší třídy B. Za celý rok Patricie neprohrála proti stejně staré hráčce, čímž potvrdila svou dominantní pozici a na celostátním žebříčku byla klasifikovaná jako první z ročníku 2004. Na mezinárodních akcích reprezentovala slušnými výsledky a porážela i starší hráčky. Gratulujeme…

////////////////////

Jan Kolář … 25. 5. 1999
Honza má za sebou rovněž dobrou sezonu. Zejména v zimních měsících se mu dařilo porážet silné hráče. Gratulujeme za 3. místo ve dvouhře v kategorii dorost a 2krát k 2. místu ve čtyřhře – též v kategorii dorost.

////////////////////

Agáta Mikundová … 20. 4. 2002
Agátka je tenistkou, která začala se závodním  tenisem poměrně pozdě. V 9 letech začala trénovat a ukázala nám, že i přesto se může na turnajích měřit s hráčkami, které hrají odmala. Za 3 roky udělala obrovský pokrok a na její hru je radost pohledět. V sezoně 2014 dosáhla těchto výsledků:
1. místo ve dvouhře na turnaji v kategorii mladších žákyň
2. místo ve čtyřhře v kategorii mladších žákyň
3. místo ve čtyřhře v kategorii mladších žákyň
Gratulujeme…

////////////////////

Gratulujeme naší svěřenkyni – Patrícii Kubíkové k získání turnajového vítězství v závěrečném Masters Baby Tour 2013.
Po Leonu Klyuevovi a Kristianu Kubíkovi je to další titul pro naši tenisovou akademii v rozmezí dvou let. Tato nejvyšší ocenění pro mladé hráče jsou velice prestižní a je to výsledek dlouholeté práce a poctivého tréninku.
Doufáme, že se z našich nadějí dokáže někdo prosadit stejný způsobem, jako se to povedlo naší bývalé svěřenkyni Samanthě Crowfordové, která se stala vítězkou juniorské US OPEN 2012 a v současnosti se pohybuje na žebříčku WTA okolo dvoustého místa. Se Samanthou jsme spolupracovali v letech 2005 az 2008 a během tohoto času se Sam posunula až do naprosté špičky nejen v Americe, ale i na světě. Tímto posíláme gratulace také do USA.