Narodila jsem se do sportovní rodiny, takže sport obecně mne provází již od útlého dětství. Ve svých pěti letech jsem začala v gymnastické přípravce jednoho aerobikového klubu v Příbrami, odkud jsme se díky změně angažmá jednoho z mých rodičů přestěhovali zpět do mého domova, Mladé Boleslavi, kde začala má závodní kariéra. Nejdříve jsem se věnovala step aerobiku, poté fitness aerobiku a nakonec i tomu sportovnímu.
Svou aktivní kariéru jsem ukončila po dvanácti letech a “vrhla” se na tu trenérskou, ve které jsem se našla a utvrdila v tom, že trénování mne velmi naplňuje a je to něco, čemu se chci do budoucnosti věnovat.
V roce 2021 jsem se stala instruktorkou Jumpingu a Aerobiku ve Fitplace Mladá Boleslav, kde se má vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu opět o něco prohloubila.
Mým cílem jsou především úsměvy na tváři mých klientů, společné posouvání hranic a společně odmakané hodiny.

Praxe

4 roky trenérské praxe v Gymnastické škole Martiny Wudyové v Mladé Boleslavi, vedení sportovního kroužku pro předškolní děti v Olomouci, kondiční příprava fotbalové mládeže – Pařízek sport, instruktorka jumpingu a aerobiku ve Fitplace Mladá Boleslav

Úspěchy

  • Čtyřnásobná mistryně České republiky v Aerobik team show
  • Dvojnásobná vicemistryně České republiky v Aerobik team show
  • Certified First Aid & CPR
  • Druhá vicemistryně Evropy a Světa v Aerobik Group Performance

ROZVRH

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08:00 - 09:00 AEROBNÍ CVIČENÍ
DO PLAVEK
08:00 - 09:00
(začátečníci)
Silke Pařízková
09:00 - 10:00 AEROBNÍ CVIČENÍ
FULL BODY WORK
09:00 - 10:00
(mírně pokročilí)
Silke Pařízková