Jsem studentka VŠE. Sport mě provází vlastně celý život. Hrála jsem basketbal, squash a také beachvolejbal v Domynu. U každého sportu jsem vydržela pár let a nakonec jsem 8 let jsem závodně tancovala.

Domyno jsem prvně navštívila již jako mladší. Mamka sem chodí cvičit H.E.A.T. program, který jsem si já poprvé zkusila ve svých 11 letech a vydržela tam 5 minut! Utekla jsem a řekla si tohle není pro mě… :-))

Znovu jsem Heatu dala šanci v 17 letech a hecla se! Lekce mě mnohem více bavila než ta první:-) Postupem času jsem začala i posilovat a navštěvovat kruhové tréninky v Domyno Sportovní Akademii. H.E.A.T. mě ale bavil nejvíc. Chodila jsem každý den a jednou mě napadla myšlenka, že bych chtěla být lektorkou a vést svojí hodinu. Šla jsem do toho. H.E.A.T. mě naplňuje. Je to jediné místo, kde dokážu na hodinu úplně vypnout. Jelikož mě H.E.A.T. provázel v mém nejtěžším obdobím, tak je to pro mě i taková srdeční záležitost ❤ ️
Miluji tu atmosféru, která na lekcích H.E.A.T. probíhá a věřím, že tu atmosféru a energii zažijete i se mnou. Budu se na Vás těšit!

Kája