, blahopřejeme!

JÓGA

Recepce:
606 667 066

Manažer:
Adam Chlapík
776 146 666
chlapika@domyno.cz

Biofotonický scanner

Jak stárneme zevnitř aneb jaká je hodnota našeho zdraví?

Uvnitř našeho těla ty projevy tak nevidíme, ale určitě je můžeme cítit. Projevy stárnutí vnímáme jako únavu, nedostatek energie, sníženou schopnost regenerace, špatnou náladu, úzkosti atd. Kdo to nezná, že? V současné době se to netýká jen kategorie 50+. Dnešní doba klade velké nároky na mladou, nastupující generaci, a tak syndrom vyhoření trápí již mnohé třicátníky.

Můžeme se podívat dovnitř našeho těla, jak moc ho máme opotřebované? Ano!
Biofotonický scanner a měření SCS (skin carotenoid score) nám dá tu správnou a relevantní odpověď. Vědecký popis zní: měříme hladinu zabudovaných karotenoidních antioxidantů přepočtenou na mililitry krve. Co to tedy vlastně znamená? Měříme obraz našeho životního stylu – jak pracujeme, žijeme, sportujeme, živíme se, jak moc se stresujeme a jaká je genetická zátěž – to vše dohromady ovlivňuje naši vyživenost a obranyschopnost.

Neuvěřitelný Pharmanex Biofotonický skener změnil způsob, jakým nahlížíme na naše zdraví. 

Změříme, probereme a společně najdeme řešení.

Proč bych měl/a být skenován/a?
Díky měření stabilní hladiny karotenoidních antioxidantů v kůži a díky generování hodnoty karotenoidů v kůži poskytuje skener přesnější a spolehlivější bio ukazatel stavu vašeho celkového antioxidantního zdraví, než kterákoliv jiná metoda měření antioxidantů.

Zjištění hodnoty karotenoidů v kůži vám pomůže uvědomit si hladinu antioxidantů ve vašem těle a poskytne vám motivaci, kterou potřebujete ke zlepšení vašeho celkového antioxidantního zdraví.