, blahopřejeme!

AEROBIK

Recepce:
606 667 066

Manažer:
Iva Farářová
602 813 924
pohyboveaktivity@domyno.cz

Cvičební styly

PILOXING
Vymyslela švédská tanečnice a fitness trenérka celebrit Viveca Jensen. Cvičením prolíná pilates, box a tanec a ve spojení s velmi dynamickou hudbou ve Vás tato kombinace vyvolá opravdu silnou dávku energie a nadšení. Piloxing je jako dynamická střídavá hra. Pomalé kontrolované pohyby střídají energetické silné údery. Změny probíhají pomalu a postupně, takže má člověk možnost tělo správně nasměrovat. Jako doplněk se používají zátěže o váze 250 g na rukou v podobě rukavic upevňovaných na suchý zip. Piloxing působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé, chvíli se cvičí i na podložce. Základem piloxingu je fakt, že ženský princip je plný energie a slouží ženám k tomu, aby získaly elegantní, sexy a silný pocit ze sebe samých.

MIX AEROBIK
Aerobní část je zaměřena na bloky choreografie, jejichž spojením a opakováním dosáhnete maximální tepové frekvence. Lekce je vhodná pro středně a více pokročilé, zejména pro ty, kteří chtějí trochu vybočit z vyjetých kolejí klasického aerobiku. Taneční choreografie a hudba vás dostanou do bodu varu. V závěru lekce přijde opět posilování a protažení.

BALÓNY
Cvičení na velkých nafukovacích míčích, zaměřené na správné držení těla, při kterém je dokonale chráněna páteř a celý pohybový aparát. Balančním cvičením zapojujete i drobné, jinak málo aktivní svaly. Zároveň se využívají i malé míčky do rukou k posílení partií paží.

PILATES
Je to druh cvičení, které zpevňuje svalstvo zádové, břišní a hýžďové, takže vytváří základ správného držení těla, obnovuje celkovou vitalitu a dodává tělu sílu a ohebnost. Celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly. S důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Pilates nevyčerpává, spíše dodává energii.

POWER PILATES
Cvičení originální metody – vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže. Silovější a rychlejší verze cvičení vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé. Získáte lepší výkonnost i v jiných druzích sportů.

BODY
Dynamická forma posilování zaměřená na formování problémových partií a na rozvoj tělesné kondice. Body je lekce cvičení, které využívá nejrůznějších cvičebních pomůcek (stepy, činky, tyče, gumičky, overball …) Lekce je kombinací prvků cardio, balančních, posilovacích a protahovacích forem cvičení.

PROBLÉMOVÉ ZÓNY
Hodina je zaměřena na formování problémových partií těla jako jsou boky, hýždě, stehna, břicho a další. Cvičení probíhá ve středně rychlém tempu. Hodina je určena všem, kteří se zajímají o silové – posilovací cvičení. Zahřátí trvá 10 – 15 minut, při něm jsou používány jednoduché krokové variace (bez otoček a dalších tanečních prvků). Poté následuje posilovací část, která trvá 35 – 40 minut. V této části využíváme činky, posilovací gumičky, overbally a tyče. Závěr hodiny věnujeme strečinku, relaxaci a celkovému zklidnění organismu.

FITBOX
Údery, kopy a zvedáky, všechno se naučíte … Fit box vás zbaví stresu, získáte obratnost a sílu. Fitbox je fyzicky hodně náročný, ale stojí za to! Potřebujete pohodlné oblečení, pravé boxerské rukavice a můžete začít. Lekce obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit. Každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto si každý účastník lekce zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům. Dostanete se s námi do kondice a psychické pohody.

SM-SYSTÉM
SM-Systém podle MUDr. Richarda Smíška se cvičí s elastickými lany ve stoje i na židli. Je určen pro začátečníky i pokročilé. Cvičením odstraníte nebo předejdete bolesti zad, kloubů a šíje. Ve skupině se cvičí pod odborným dohledem.

FITNESS BOX – GROUP SPARRING
Dynamické cvičení, které je inspirováno boxem a sparringovými aktivitami v bojových uměních, převedenými do kontextu fitness! Cvičí se v páru na hudbu o 140 až 160 BPM v boji jeden na jednoho. 

ZUMBA
Zumba je dynamický, taneční fitness program pro účinné spalování kalorií.  Prvky latinskoamerického tance a krátkých choreografií v aerobním tempu Vám zlepší fyzickou kondici i zpevní postavu. Zumba je skvělá párty show.

FitPainFree
FitPainFree je jednoduché a efektivní cvičení pro odstranění chronických bolestí ramen, zad a kyčlí. Je to rehabilitační izolované cvičení, které jde k samé podstatě fungování lidského těla. Toto cvičení je výbornou prevencí a kompenzací pro všechny věkové skupiny, pro sportovce, osoby se sedavým zaměstnáním a také pro ty, kteří mají špatné držení těla. Je to skvělé cvičení pro udržení zdraví od dětí až po seniory.