, blahopřejeme!

AEROBIK

Recepce:
606 667 066

Manažer:
Iva Farářová
602 813 924
pohyboveaktivity@domyno.cz

Aerobik

Přijďte si zacvičit do prostorného sálu v Domyno Wellness na Novodvorské ulici. Nabízíme kvalitní hudební ozvučení a velmi zkušené instruktory. Z řady aerobních dynamických stylů nabízíme: mix aerobik, problémové zóny, břicho express, fitbox, piloxing, pound – rytmické posilování, body, taneční lekce, balony a z řad kompenzačních současných životních stylů nabízíme pilates, sm systém, ashtanga yogu, vinyása yogu, jemnou yogu, power yogu.

////////////////////

Hana Toufarová – FitPainFree

„Do sportovního prostředí jsem se přímo narodila. Maminka, školitelka, trenérka, lektorka, majitelka fitka a zakladatelka sportovního klubu AC Brno mi byla vždy vzorem. Od 4 let jsem pobíhala po tělocvičně a zamilovala si aerobik. Do 16 let jsem se věnovala závodně fitness stepu, poté se našla v tvorbě choreografií a trénování našich závodnic. Během dalších let jsem se vzdělávala jako lektor, trenér i rozhodčí.

V roce 2016 přivezla máma do ČR cvičení FitPainFree a já byla první v řadě na akreditované školení. Od té doby se věnuji klientům i skupinovým lekcím, toto cvičení používám i se svými závodnicemi a baví mne jej posouvat zejména do sportovní sféry. Klientelu mám však různorodou, ráda pomohu každému a miluji růst sebe i svých klientů.“

////////////////////

ZUMBA IS BACK!

Milé Zumbice a Zumbáci!!!

Dlouho jsem přemýšlela, co bych vám o mně a mé hodině řekla. Vzhledem k tomu, že nemám žádnou taneční průpravu jako jiní instruktoři, tak musím těžit ze své přirozené bezprostřednosti, díky níž odjakživa miluji žhavé latinskoamerické rytmy.

Povoláním jsem fyzioterapeut, což je fyzicky i psychicky náročná práce, takže příležitostně ráda provozuji různé druhy sportů vzhledem k potřebě se nějak odreagovat. Žádný z těchto sportů mi ale nepřináší to, co právě ZUMBA – absolutní odreagování a spoustu načerpané energie.

Se Zumbou jsem začala koketovat v říjnu 2009, v létě 2010 jsem se nechala zlákat vidinou stát se instruktorkou, v září jsem absolvovala workshop u Daniely Česnekové a začala působit jako instruktor v různých centrech v Praze.

V průběhu roku 2014 jsem musela své Zumba-aktivity ukončit vzhledem k rizikovému těhotenství a následné mateřské/rodičovské dovolené, při které nebyl čas někam pravidelně docházet, ale ponechala jsem si členství v ZIN (Zumba Instructor Network) a když byla vhodná chvilka, zatancovala jsem si doma, za vydatné podpory prvorozené dcerky a nyní i synka :-). Kromě Zumby doma, jsem se v průběhu rodičovské několikrát zúčastnila Zumba Masterclassu se svými přáteli z řad instruktorů.

Masterclassu v lednu 2019 se účastnila řada mých původních žákyněk, které projevily zájem o navázání ve společných hodinách. Vzhledem k tomu, jak moc mi pravidelná Zumba „v partě“ už chyběla a tomu, že děti jsou již dostatečně odrostlé, rozhodla jsem se alespoň v omezeném rozsahu navázat ve vedení hodin.

Teď už záleží jen na vás, jestli se ke mně přidáte. Zumba je jedna veliká taneční párty a zábava. Buď se necháte vést mnou nebo budete  improvizovat, v Zumbě není nic nalajnováno!

A co si vzít na moji hodinu s sebou? Kromě pohodlného oblečení, hlavně dobrou náladu a úsměv, to samé se budu snažit dávat  i já vám.

Těším se na Vás, Vaše Terka!

Veronika Šindelářová … pětinásobná mistryně Evropy a čtyřnásobná mistryně světa ve sportovním aerobiku, instruktorka pohybových aktivit a trenérka Domyno fitness

Máš za sebou bezpočet sportovních úspěchů. Prozraď nám o nich něco.
Dosáhla jsem všech svých sportovních snů a zakončila jsem svou vrcholovou kariéru ve sportovním aerobiku v tom nejlepším. V čem bych se ale ještě chtěla zdokonalit, je má profese lektora a trenéra – v této profesi se dá zdokonalovat a zlepšovat téměř celý život.

Který úspěch považuješ za skutečně vydřený?
Každý úspěch je těžce vydřený. Nejtěžší pro mě byl však ten poslední, jelikož jsem se vracela po roce pauzy zpět na závodní plochu, a to nikoli v párové kategorii, ve které jsem závodila několik let, ale v ženském tříčlenném týmu. Tréninky pro mě byly časově náročné a bylo jich víc než dost. Mohu říci, že to ale stálo za to a že odměnou pro mě byl titul mistryně světa ve sportovním aerobiku pro rok 2014.

Sportovní aerobik je hodně o hudbě. Jakou muziku posloucháš?
Poslouchám všechny žánry hudby, takže můj rozsah je třeba od Karla Gotta až po Michaela Jacksona (smích). Protože je ale aerobik skutečně o hudbě a já se hodně pohybuji na závodech, tak se velmi často v mém životě objevuje hudba populární. Přiznám se, že tento žánr poslouchám především.

Jaké máš záliby? Čím dobíjíš baterky?
Baterky mi dobíjí mí věrní a usměvaví klienti a závodníci! Mezi mé záliby patří má práce, rodina, přátelé a jakýkoli druh sportu.

Jak vypadá tvůj běžný den?
Můj běžný den je jako jeden veliký maraton. Ráno vybíhám a večer končím!

Jaká z aktivit, kterým se v Domynu věnuješ tě nejvíce naplňuje?
Všechny mám ráda, ale tréninky juniorského aerobiku mě baví asi nejvíc. Když vidím naše malé sportovní naděje, je to jako bych sledovala sebe na začátku mé kariéry.