, blahopřejeme!

AEROBIK

Recepce:
261 341 811, 606 667 066

Manažer:
Iva Farářová
602 813 924
pohyboveaktivity@domyno.cz

Aerobik

Přijďte si zacvičit do prostorného sálu v Domyno Wellness na Novodvorské ulici. Nabízíme kvalitní hudební ozvučení a velmi zkušené instruktory. Z řady aerobních dynamických stylů nabízíme: mix aerobik, problémové zóny, břicho express, fitbox, piloxing, pound – rytmické posilování, body, taneční lekce, balony a z řad kompenzačních současných životních stylů nabízíme pilates, sm systém, ashtanga yogu, vinyása yogu, jemnou yogu, power yogu.

////////////////////

Veronika Šindelářová … pětinásobná mistryně Evropy a štyřnásobná mistryně světa ve sportovním aerobiku, instruktorka pohybových aktivit a trenérka Domyno fitness

Máš za sebou bezpočet sportovních úspěchů. Prozraď nám o nich něco.
Dosáhla jsem všech svých sportovních snů a zakončila jsem svou vrcholovou kariéru ve sportovním aerobiku v tom nejlepším. V čem bych se ale ještě chtěla zdokonalit, je má profese lektora a trenéra – v této profesi se dá zdokonalovat a zlepšovat téměř celý život.

Který úspěch považuješ za skutečně vydřený?
Každý úspěch je těžce vydřený. Nejtěžší pro mě byl však ten poslední, jelikož jsem se vracela po roce pauzy zpět na závodní plochu, a to nikoli v párové kategorii, ve které jsem závodila několik let, ale v ženském tříčlenném týmu. Tréninky pro mě byly časově náročné a bylo jich víc než dost. Mohu říci, že to ale stálo za to a že odměnou pro mě byl titul mistryně světa ve sportovním aerobiku pro rok 2014.

Sportovní aerobik je hodně o hudbě. Jakou muziku posloucháš?
Poslouchám všechny žánry hudby, takže můj rozsah je třeba od Karla Gotta až po Michaela Jacksona (smích). Protože je ale aerobik skutečně o hudbě a já se hodně pohybuji na závodech, tak se velmi často v mém životě objevuje hudba populární. Přiznám se, že tento žánr poslouchám především.

Jaké máš záliby? Čím dobíjíš baterky?
Baterky mi dobíjí mí věrní a usměvaví klienti a závodníci! Mezi mé záliby patří má práce, rodina, přátelé a jakýkoli druh sportu.

Jak vypadá tvůj běžný den?
Můj běžný den je jako jeden veliký maraton. Ráno vybíhám a večer končím!

Jaká z aktivit, kterým se v Domynu věnuješ tě nejvíce naplňuje?
Všechny mám ráda, ale tréninky juniorského aerobiku mě baví asi nejvíc. Když vidím naše malé sportovní naděje, je to jako bych sledovala sebe na začátku mé kariéry.